Yaşam Kulüpleri

Eğitim İçeriği

İçsel Keşif ve Kurumsal Sürdürülebilir Enerji İçin Bir Araya Gelin. Kurumsal tarafta hem içsel motivasyonu yükseltecek, farkındalık kazandıracak hem de aidiyet duygusunu yükseltecek içsel keşif ve gelişime odaklanan yaşam kulüplerimizle tanışın!

01.

Kürek Kulübü

Sakinleştirici doğa manzaraları eşliğinde suyun üstünde kürek çekmenin tadını çıkarın. Kürek kulübümüz, fiziksel aktivitenin ve doğayla bağlantının sağlık üzerindeki olumlu etkilerini keşfetmenize olanak tanır. Enerjinizi yükseltin, vücudunuzu güçlendirin ve zihninizi dinlendirin. Aynı zamanda takım çalışması içeriğiyle de aidiyet duygusunu güçlendirecek çalışan memnuniyetini yükseltecek harika bir etkinlik.

02.

Meditasyon Kulübü

Stresi dengelemek, zihni sakinleştirmek ve iç huzurunuzu bulmak için meditasyon kulübümüze katılın. Meditasyon, ruhsal ve duygusal iyileşme yolculuğunuzda insan kaynağı açısından sürdürülebilir enerjiyi sağlar ve verimlilik artışı ölçülebilir bir şekilde gerçekleşir.

03.

Sanat Kulübü

Yaratıcılığınızı ifade etmek ve sanatın gücünü keşfetmek için sanat kulübümüze katılın. Sanat, duygusal ifadeyi destekler, stresi azaltır ve ruhsal iyileşmeye katkıda bulunur.

04.

İyileştirici Yazarlık Kulübü

Kelimelerin gücünü kullanarak içsel keşfinizi ve kişisel büyümenizi desteklemek için iyileştirici yazarlık kulübümüze katılın. Günlük yazma egzersizleri, duygusal ifade çalışmaları ve yaratıcı yazma atölyeleri aracılığıyla kendinizi ifade etmeyi ve hikayenizi paylaşmayı öğrenin. Yazmak, içsel iyileşme ve dönüşüm için güçlü bir araçtır.

Kalbinin keşfedilmemiş Engin denizleri seni bekliyor

Hayatta daha dengeli, değerli ve tatmin olmuş hissetmek ve bir etki yarattığınızı bilmek istiyorsunuz. Ancak bir değişiklik yapmayı düşündüğünüzde nereden başlayacağınızdan emin değilsiniz. “Yanlış” seçim yapmaktan, başarısız olmaktan korkabilir veya başkalarının sizin hakkınızda ne düşüneceği konusunda endişe duyabilirsiniz. Kendinden şüphe etme, kararsızlık, aşırı düşünme ve bunalmışlık ortaya çıkabilir. Kendinizi sıkışmış hissedersiniz… ama bu böyle olmak zorunda değildir.